Garanti ve İade Şartları

Garanti

Sitemizden alışverişi yapılan tüm ürünler 2 yıl süre ile imalat hatalarına karşı garantilidir. Garantimiz imalattan kaynaklanan hataları kapsamakta olup, kullanıcı hataları garanti kapsamı dışındadır.

Kargoda Hasar Görmüş Ürünler

Ürün kargodan teslim alınmadan önce dikkatlice kontrol edilmeli, ambalajı zarar görmüş ve darbeli ürünler teslim alınmamalıdır. Kargo görevlisinin yanında ambalaj açılarak ürünün herhangi bir sorunu olup olmadığı kontrol edilmelidir. Kargodan teslim alındıktan sonra zarar gördüğü belirtilen ürünlerle ilgili firmamız hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Ayıplı Ürün İadesi veya Değişimi

Satınalmış olduğunuz üründe imalata bağlı herhangi bir kusur olması ve bu kusurun firmamızca da tespit edilmesi halinde ürünü satın aldıktan 7 gün içinde iade edebilir ya da değişim isteyebilirsiniz. Hatalı ürünlerin kargoları firmamızca karşılanmaktadır.

Sorunsuz Ürünlerin İadesi

Hiç bir kusuru olmayan ürünleri kargo teslim tarihini müteakiben 7 gün içinde iade edebilirsiniz. Ürün iadelerinde öncelikle müşteri hizmetlerimizle bağlantıya geçmeniz ve müşteri hizmetlerimizce belirtilen adrese ambalajı bozulmamış, kullanılmamış olarak, tüm aksesuar, garanti belgesi, fatura ve irsaliyesi ile birlikte gönderilmelidir. Sorunsuz ürün iadelerinde dönüş kargosundaki hasarlar müşteri sorumluluğundadır ve hasar görmeyecek şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Sorunsuz ürünlerin iadelerinde kargo bedeli müşteri tarafından ödenerek gönderilmelidir. Ödemeli gönderilen kargolar firmamızca kabul edilmemektedir.
Ürünün müşteriye sevkiyatındaki kargo bedeli kesilerek kalan kısmı havale/eft ise müşteri hesabına 7 gün içinde yatırılır. Kredi kartı ödemelerinde iade işlemi bankaya 7 gün içinde bildirilir. Bildirimden sonraki gecikmeler bankanın sorumluluğundadır.
desteicintiklayiniz