S.S.S.

Aradığınız Herşey Montessori Mağazam'da !


Montessori Kitaplık.Raf.Masa.Sandalye.Yatak Odası.Yatak.Oyuncak.Anaokulu Malzemeleri.Kreş Malzemeleri.


Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerinizin teslimatı sırasında eksik parça çıkması ya da kurulum aşamasında herhangi bir parçanın hatalı olması durumunda, söz konusu eksik veya hatalı parça not alınır, firmamız tarafından hızlıca yenisi tedarik edilerek, tarafınıza en kısa sürede “ücretsiz” olarak kargolanır.

Sipariş ettiğiniz ürünler, depo stoğumuzda mevcut ise aynı gün, stokda hazır değil ise en geç 7 iş günü zarfında kargoya teslim edilir.

Kayseri içinde, satın aldığınız tüm ürünlerde nakliye ve montaj ücretsizdir(yoğunluğa göre değişebilir). Kayseri dışında iseniz, tüm alışverişlerinizde, siparişlerinizi ücretsiz olarak kapınıza kadar teslim ediyoruz. Ürün teslimleri, kargo firması ile yapılmaktadır. Ürünlerimiz kargo aracılığı ile sigortalı olarak taşınmaktadır. Teslımat anında tarafınıza gelen paketı kontrol etmenizi rica ederiz. Ürün paketinde arıza bulunması durumunda ya tutanak tutulmalı yada teslim alınmamalıdır.

Mağazalarımızdan yada web sitemizden satın almış olduğunuz tüm ürünler garanti kapsamındadır. Ürününüzde her hangi bir arıza ya da sorun oluşması durumunda +90 546 772 16 66 numaralı telefonumuzu arayarak destek talep etmeniz yeterli olacaktır. Servis ekibimiz, en kısa zamanda sizinle iletişime geçerek, ürününüzle ilgili sorunu giderecektir.

Şu anda Kayseri Eski Sanayi Bölgesi ve Kayseri Organize Sanayi Bölgesi olmak üzere 2 adet showromumuz bulunmaktadır.

Mobilyalarımız ahşap, mdf, yonga levha, lake ve parlak lake gibi malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Kullanılan malzeme türü, üründen ürüne farklılık göstermektedir. Seçtiğiniz ürünün malzemesi hakkında detaylı bilgiyi, internet sitemizin ürün sayfasındaki açıklama bölümünde bulabilir ya da mağazalarımızda müşteri temsilcinizden edinebilirsiniz.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi ve Eski Sanayi Bölgelerinde ki mağazalarımızda yer alan en yeni model ürünlerimizi yakından görebilir, detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca, internet sitemizde yer alan yüzlerce mobilya ve dekorasyon ürünümüze de göz atabilirsiniz. Bu ürünlerin tamamını mağazalarımızda bir arada sergileme şansımız ne yazık ki bulunmuyor. Ancak, sitemizden beğendiğiniz ürünün, model ve malzeme olarak benzerlerini mağazalarımızda görebilirsiniz. Dilerseniz, Satış Danışmanlarımız, sizlere kataloglar üzerinden de ürün sunumu yapabileceklerdir. Üstelik, sadece mağazamızda olup, internet sitemizde yer almayan özel, sürpriz ürünlerle de karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden sizi en yakın mağazalarımıza bekliyoruz.


Emdief Mobilya Gelişim Serüveni

Montessori Mağazam
Emdief Mobilya
montessorimagazamlogo
Montessori Ürünler